1. októbra 2022

WTA Dubai Open: Coco Gauff vs Jil Teichmann ANALÝZA

Photo by Robert Deutsch-USA TODAY Sports

Coco Gauff vs Jil Teichmann – WTA Dubaj, štvrťfinále

 

TIP- VYHRÁ GAUFF

KURZ -1,57

VKLAD 2/3

17:15

 

 

Toto je neočakávané stretnutie dvoch nenasadených  tenistiek. Postúpi mladý americký fenomén Gauff do semifinále? Alebo dosiahne Jil Teichman svoje prvé semifinále sezóny.

 

Coco Gauff je šestnásť ročná veľmi talentovaná tenistka, ktorá je mnohými považovaná za budúcu hráčku číslo jeden. Napriek svojmu mladému veku už dosiahla pozoruhodné výsledky , Už teraz má veľmi nebezpečnú hru a jej pohyb na kurte patrí medzi elitu.Doteraz tu jej vystúpenia  boli  veľmi pôsobivé,keď zvíťazila nad Markétou Vondrousovou a Ekaterinou Alexandrovou. Jej sebadôvera je vždy vysoká a v tomto zápase ju treba považovať za favoritku.

 

Jil Teichmann je v súčasnosti na 54. mieste na svete a má za sebou solídny začiatok svojej sezóny 2021. Po biednom januári otočila svoju sezónu veľmi pozoruhodným postupom do semifinále na svojom predchádzajúcom turnaji v Adelaide. Švajčiarska hráčka doteraz bola na turnaji Dubai Open vynikajúca, zrušila Ons Jabeur 6: 3, 6: 3 v osemfinále. Je to veľmi solídna hráčka, ktorá je veľmi inteligentná a má veľa skúseností. Z toho všetkého bude musieť čerpať, keď nastupuje na tento zápas ako outsider.

 

Coco Gauff a Jil Teichmann sa proti sebe stretli už dvakrát, obe stretnutia sa uskutočnili v roku 2021. Mladá Američanka zvíťazila v oboch, hoci to boli tesné zápasy. Aj keď sú obe hráčky  vo vynikajúcej forme, idem s Coco Gauff  získať víťazstvo a postúpiť do semifinále t v Dubaji. Vyzerá veľmi motivovaná a veľmi dobre triafa  loptu, winners v kurte. Predpokladáme, že Gauff vyhrá.

 

Roby