1. októbra 2022

Chile Open: Cristian Garin vs. Alejandro Tabilo – Analýza

Photo by Eric Bolte-USA TODAY Sports

Alejandro Tabilo vs. Cristian Garin – 2021 Chile

11.3.2021

*TIP – Vyhrá Garin

Kurz -1.60

Vklad 3/3

16:00

 

Cristian Garin (1)  sa ako nasadená jednotka  stretne v druhom kole turnaja Chile Open  s krajanom  Alejandrom Tabilom. Bude Alejandro Tabilo schopný spôsobiť šokujúce prekvapenie, alebo Cristian Garin potvrdí svoje turnajové postavenie ?

Alejandro Tabilo prešiel prvým  kolom proti  Jozefovi Kovalikovi. Slováka porazil v troch setoch, kde navyše schytal nechceného kanára. Tabilo má herné problémy, pre Kovalíka to bola smola a  strata koncentrácie. Tabilovi nefungoval servis, pohyb na kurte bola jedna veľká tragédia.

Cristian Garin miluje zápasy doma pred svojimi fanúšikmi a bude sem vždy cestovať s mimoriadnou motiváciou hrať lepší tenis, ako tomu bolo v poslednej dobe. Garin nehral za posledných pár týždňov na antuke dobre, ale som si istý, že sa bude plne sústrediť na tento turnaj, pretože to je trofej, ktorú chce vyhrať. Garin je úžasný antukový hráč, výborne podáva a s ľahkosťou sa pohybuje po ihrisku. Ako ďaleko môže Garin zájsť tento rok na turnaji Chile Open v roku 2021? Podarí sa mu postúpiť do štvrťfinále alebo bude vyradebý ?

Bude to prvé stretnutie oboch hráčov. Bohužiaľ pre Alejandra Tabila to bude dominancia miestneho favorita Cristiana Garina. Garin hrá po príchode  do Čile na inú úroveň a som si istý, že urobí všetko pre to, aby zapôsobil na domácich fanúšikov. Alejandro Tabilo nemá hru na to, aby Garina donútil hrať na doraz. Predpokladám  výhru v dvoch  setoch. A to teda Christian Garin vyhrá v dvoch setoch a zarezervuje si miesto vo štvrťfinále.

 

Roby