18. mája 2022

Druhý deň vo Francúzsku /Analýzy/

UBITENNIS

Druhý deň turnaja pokračuje hneď niekoľkými vzrušujúcimi zápasmi. Tieto zápasy sa hrajú v utorok 23. februára 2021 vo francúzskom Montpellier.

Jan-Lennard Struff vs Peter Gojowczyk

Ôsmy nasadený nemecký Jan-Lennard Struff bude čeliť  v prvom kole svojmu krajanovi Petrovi Gojowczykovi. Na turnaji ATP Tour si spolu zahrali osemkrát, Struff vyhral šesť z týchto zápasov. Obaja sú silní na baseline a  so silným podaním.  Struff je v lepšej forme, to sa zhoduje  niektorými pôsobivými vystúpeniami na Pohári ATP a Gojowczyk sa ocitol mimo formu.  Struff je tradične pomalý v rozbehoch, ale čakajte, že tu vyhrá bez problémov.

Tip – Jan Lennard Struff @1,35

Andy Murray vs Egor Gerasimov

Čaká nás napínavý zápas medzi Andym Murraym  z Veľkej Británie a Egorom  Gerasimovom z Bieloruska. Andy Murray je bývalý hráč číslo jeden, ktorý sa po strašných zraneniach pomaly dostáva späť do formy. Teraz je na 121. mieste, kvôli obavám z turnaja COVID-19 „skipol“ Australian Open, ale mal za sebou úspešný týždeň a na pChallenger turnaji, kde  sa dostal do finále. Gerasimov je na 83. mieste vyššie ako Murray, ale jeho vystúpenie na AO bolo sklamanie. Očakávam, že Murray zvíťazí, pretože je v lepšej forme a jeho skúsenosti ho posunú ďalej.

Tip-  Andy Murray @1.48

Jannik Sinner vs Aljaz Bedene

Jannik Sinner z Talianska bude čeliť v prvom kole Aljazovi  Bedenemu. Predtým hrali trikrát, Bedene vyhral dva z týchto zápasov, Sinner však pred pár týždňami v Melbourne zvíťazil v troch  setoch. Sinner je  považovaný za jeden z najjasnejších mladých talentov svetového tenisu, je vybavený všetkým potrebným  na to, aby bol hráčom najlepšej päťky a je len otázkou času, kedy sa tam dostane. Bedene nie je žiadny loser a netreba ho brať na ľahkú váhu, ale očakávam, že mladý Talian zvíťazí v dvoch setoch.