Gunneswaran Prajnesh – Schnur Brayden ANALÝZA

Zdroj:Sportstar

ATP Australian Open Doha kvalifikácia-tvrdý p., Tenis muži – dvojhra

Gunneswaran Prajnesh – Schnur Brayden

Prajnesh v úlohe favorita, naplní ju? Tento už 31-ročný skúsený indický tenista je momentálne na mieste č.128 v rebríčku ATP. Výborný hardový tenista, kde vyhral dohromady fantastických 185 zápasov. Delové podanie, pokoj a skúsenosti, ktoré musí zúžitkovať v úspech. Jeho cieľ je až tretie kolo v Austrálii !

Schnur, ktorý je v rebríčku na 207.mieste nemá žiadnu formu. Skúsiť kvalifikáciu je logické, keď milujete hard turnaje, no bez prípravy to nepôjde. Minulú sezónu behal po exhibíciách, kde na súťažné zápasy zabudol. Prišiel na Slovensko do Bratislavy, kde vyhral dva zápasy v rade. To sú jeho súťažné výhry na harde.

Na Prajnesha, ktorý je pripravený to stačiť nebude ! Vzájomný zápas, čo spolu hrali vyhral Gunnerswaran, na harde v roku 2018, v dvoch setoch 6:4 6:1.