7. júla 2022

TOTO JE NOVÝ RAFAEL NADAL !

Zdroj: au.sports.yahoo.com

CARLOS ALCARAZ VS MIKAEL YMER

TIP – VYHRÁ ALCARAZ

KURZ – 1,55

VKLAD 2/3

!!!EXTRA – ALCARAZ  (-4,5)HDC @2,03 !!!

2:30hod.

Analýza:

Pre toto 2. kolo vám prinášam 17-ročný španielsky fenomén menom Carlos Alcaraz. V Španielsku je považovaný za nového Nadala.
Aby ste pochopili, aký je talentovaný, pozývam vás, aby ste si pozreli jeho minulotýždňové víťazstvo nad svetovou č.15 Goffinom. Musíte sa vrátiť do roku 2004, aby ste našli tínedžera (do 18 rokov), ktorý prekoná svetovú TOP15. V tom čase Gasquet porazil Massu, číslo 14 v ATP.

A Belgičan, ktorý bol na okruhu uznávaný pre svoje tenisové znalosti, bol plný chvály na svojho mladého súpera: „Len ma zabil! (Zabil ma). Nevedel som, ako hrá, ale išlo to veľmi, veľmi rýchlo a nečakal som, že budem mať tak málo času na organizáciu mojej hry. Nemal čo stratiť, iba sa kvalifikoval na svoj prvý grandslamový turnaj, nemal ani 18. Je stále veľmi mladý, ale príliš talentovaný. Údery má  veľmi tvrdé, bol veľmi agresívny, bol to veľmi ťažký zápas.“ povedal Goffin pre ATP

 

Zajtra nastúpi proti Mikaelovi Ymerovi  (nemýliť si ho s bratom Eliásom). Švéd, ktorý je talentovaným hráčom, pomaly potvrdzuje svoj potenciál. Je schopný mimoriadne silného podania, avšak jeho kariéra je stále sklamaním. Pred jeho veľkým víťazstvom proti Hurkaczovi bolo … 10 prehraných setov. Bez jediného vyhratého !

V predchádzajúcom kole vyradil Hurkacza v dosť zvláštnom zápase. Poliak úprimne dominoval celému zápasu, ale nikdy ho neuzavrel: Získal 17 brejkbalov, ale premenil iba 4 (zatiaľ čo Švéd premenil 5 z 8).

V tomto zápase uvidí Ymer tornádo. Pre tenisových fanúšikov, ktorí ešte tohoto hráča nepoznajú,  odporúčam pozrieť si zápas.

Je pravda, že je mladý a stále nie je jasné, ako zvládne tlak druhého kola grandslamového turnaja. Ale v čistom talente by mal Španiel „zdevastovať“ Švéda. Ak zostane na rovnakej úrovni ako jeho príprava alebo prvé kolo, pre mňa nebude žiadny zápas a mohli by sme vidieť 3/0 @ 3,4, čo je už chamtivé však?

VYHRÁ ALCARAZ

ROBY