17. augusta 2022

Federer prekvapil na streche !

Talianske dievčatá 13-ročná Vittoria a 11-ročná Carola,  hrali strešný tenis v talianskej Finale Ligura začiatkom tohto roka. Po tom, čo sa stali internetovými hviezdami, dostali 10. júla ešte nečakanejšie prekvapenie: návštevu Rogera Federera.

38-ročný Švajčiar bol nadchnutý vytrvalosťou mladých detí počas blokovania COVID-19.

„Osobne pre mňa to bol veľmi výnimočný moment v mojej kariére tenisového hráča,“ uviedol Federer. „Prekvapenie fanúšikov alebo detí, v tomto prípade Caroly a Vittorie je skvelým pocitom“

Pôvodné video bolo okamžitým hitom na sociálnych médiách a ziskalo takmer sedem miliónov zhliadnutí na Twitteri, 1,3 milióna zhliadnutí na Facebooku a takmer 450 000 zhliadnutí na Instagrame do jedného dňa od uverejnenia.

„Bolo to skvelé. Hral som na mnohých skvelých miestach po celom svete. Ale toto je určite pre mňa ako zvláštny zážitok,“ povedal Federer. „Ukázali sme, že môžeme hrať kdekoľvek a baviť sa s tým. najlepší čas, úprimne. “

Vo videu Federer odhalil, že pre dievčatá ma ďalšie prekvapenie. Federer ich posiela v spolupráci s Barillou na Akadémiu Nadala Movistarom na letný tábor.

 

Róbert Lešš

 

Zdroj : ATP TOUR

 

YOUTUBE VIDEO LINK :

 

http://https://www.youtube.com/watch?v=4jxaW8jl1